Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Муфти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові

Для того, щоб максимально насолодитися прогулянкою з дитиною в яскравий морозний день, мамі слід подбати і про власний комфорт.

Досить часто молоді батьки скаржаться, що під час прогулянок у них сильно мерзнуть руки. Навіть у рукавичках. Це й зрозуміло, адже руки знаходяться в напрузі і нерухомості — у піднятому скутому положенні. Кровообіг погіршується і пальці рук швидше мерзнуть. Тому муфта на коляску ДоРечі стане справжньою знахідкою і допомогою.

Муфта на ручку коляски здатна швидко і ефективно зігріти руки краще будь-яких рукавичок. Вона фіксується на ручку коляски за допомогою кнопок, ніяк не заважає управлінню коляскою, і дозволить довше побути з малюком на прогулянці. Коли ви вирішили купити хутряний конверт ДоРечі, варто купити і собі муфту для рук нашого виробництва. Адже муфта для коляски - нехитрий, але такий приголомшливо зручний і потрібний винахід!

У нашому магазині муфти для мам і конверти для дітей продаються в однакових кольорових гаммах, дозволяючи створювати чарівні комплекти для комфортних прогулянок.

Вгору