ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Щодо умов купівлі-продажу товарів за пілотним проектом «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»» у 2020-2021 роках

(на виконання постанови КМУ від 29 липня 2020 р №744)

Умови цього Договору публічної оферти діють на території України у інтернет-магазині ДоРечі (далі – інтернет-магазин), що приєднався до публічного договору про реалізацію пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” шляхом укладення додаткової угоди з Мінсоцполітики про приєднання до публічного договору та внесений до реєстру учасників пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

2. Адресу вищезазначеного інтернет-магазину можна зайти на відповідному офіційному сайті – https://dorechi.ua

3. Покупець, який отримав грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”, має право придбати в інтернет-магазині наступні товари:

  • дитячий одяг;
  • дитячі зимові конверти;
  • аксесуари для дитячого візка.

4. Покупець з дня зарахування коштів грошової̈ компенсації на його спеціальний рахунок в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”, самостійно використовує призначену йому грошову компенсацію на придбання товарів, передбачених пунктом 3 цього Договору публічної оферти, в інтернет-магазині ДоРечі, який здійснює продаж споживчих товарів безпосередньо покупцям для особистого споживання.

Отримання покупцем грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на його спеціальний рахунок, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

Покупець може придбати товари, перелічені у п. 3 цього Договору публічної оферти, лише шляхом безготівкового розрахунку та з використанням поточного рахунку зі спеціальним режимом використання коштів, відкритого в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”. З цією метою інтернет-магазин забезпечує наявність платіжних терміналів на своєму сайті, а також інформує покупців про визначений порядок розрахунків за ці товари.

5. У разі повернення покупцем товарів належної якості протягом 14 календарних днів з дати придбання або товарів неналежної якості, усі грошові кошти йому перераховуються (повертаються) інтернет-магазином виключно на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання коштів, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

6. Юридична адреса: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 71

7. Дані умови Договору публічної оферти є умовами публічного договору у розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України, відповідно придбаваючи товари за програмою пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, покупець автоматично погоджується та приймає відповідні умови публічного договору.